Wkrętarko-wiertarka
Wiertarko wkrętarka Vordon VR08I jest typowym urządzeniem stworzonym z myślą o domowych majsterkowiczach. Jest lekka, bardzo łatwa w obsłudze, a co najważniejsze można ją używać praktycznie wszędzie. Posiada wszystkie funkcje profesjonalnego sprzętu (jak Vordon VR09I) jednak jej gabaryty zostały dostosowane do użytku domowego. VR08I jest idealna do pracy w trudno dostępnych miejscach, zwłaszcza podczas pracy na drabinach wewnątrz budynków lub na zewnątrz.

Najwyższa jakość
Po elektronarzędzia VORDON chętnie sięgają również zawodowcy. Sięgnij po wkrętarkę godną Ciebie, która przy najbardziej wymagającej pracy nie zawiedzie. Cechami wkrętarek VORDON są wytrzymałe baterie, wysoka prędkość obrotowa, a także niezwykłe osiągi wiercenia zarówno w drewnie, jak i stali.
Zestaw VORDON VR08i składa się z 13 sztuk akcesoriów:
6 wkrętaków o średnicy 25 mm:
PH1, PH2, PZ1, PZ2, 5, 6
Wiertła skrętne: 1,5, 2,5, 3, 4, 5, 6;
1 magnetyczny uchwyt bitowy 60 mm;
2 baterie w zestawie


Dzięki wymiennym końcówkom wkrętarkę VORDON można łatwo dostosować do różnych zakończeń wkrętów, śrub, nakrętek oraz innych przedmiotów. Po wymianie stosownych narzędzi stosujemy ją do wiercenia, rowiercenia lub pogłębiania otworów. Może być wykorzystywana również do innych celów jak szlifowanie i polerowanie, a dzięki udarowi świetnie sprawdza się w typowych pracach budowlanych.
Wytrzymała bateria
Bareria Vordon VR08I posiada moc 10.8V i pojemność 2000 mAh. Daje to jej spore możliwość pracy, nie tylko w miękkich materiałach ale śmiało można ją wykorzystywać do wiercenia otworów w murze i materiałach metalowych. Akumulator Li-ion w który została wyposażona jest wykonany w tej samej technologii co telefony komórkowe. Ich zaletą jest to że są one mniejsze i lżejsze niż tradycyjne akumulatory, dłużej utrzymują swój ładunek, co oznacza, że potrzebują rzadszego ładowania między zadaniami. Umieszczenie baterii całkowicie w rękojmi wkrętarki Vordon daje duży komfort pracy i nie przeszkadza w manewrowaniu. Pojemność 2000mA pozwoli nam na około 1h ciągłej pracy

maksymalny moment obrotowy na poziomie 28 Nm regulowany w 18 stopniowej skali

urządzenie daje do dyspozycji dwie prędkości obrotowe do 400 i do 1400 obrotów na minutę


wbudowana lampka LEDowa pomagająca podczas pracy w niedoświetlonych miejscach,

wygodny, ogumowany uchwyt który pewnie leży w dłoni

powiększony akumulator litowo-jonowy o pojemności 2,0Ah - który pozwala na dłuższa pracę w porównaniu do konkurencyjnych modeli

Najlepszy przyjaciel w domu, ogrodzie czy warsztacie
VR08I jest urządzeniem mniejszym, ale nie gorszym od swoich większych odpowiedników. Jego moc pozwoli na wykonywanie wszystkich prac w domowym środowisku. Jego rozmiar jest także wielkim atutem, lekki, poręczny, więc z łatwością możemy go używać w każdym miejscu.