CF-311+ - BORNEO
Wyszczuplający masażer na podczerwień
Zadbaj o własne zdrowie i samopoczucie, pozwól sobie na relaks i rehabilitację. Chroń to co najważniejsze, zacznij już dzisiaj.
CF-311+
BORNEO
Kompaktowy sposób na zdrowie
Od dziś relaksujący zabieg dostępny kiedy i gdzie chcesz
Masażer jest ergonomiczny, bez problemu zmieści się w podręcznym bagażu. Możesz zabrać go ze sobą w podróż, delegację, do biura lub delektować się darmowym zabiegiem w ulubionym miejscu.
CF-311+ - BORNEO
Profesjonalne studio masażu w jednym urządzeniu
CF-311+ - BORNEO
Kompaktowy i ergonomiczny
Wszędzie tam gdzie jesteś, zawsze pod ręką
Zapomnij o drogich zabiegach wymagających nie tylko pieniędzy ale i czasu. Dzięki przenośnemu masażerowi możesz pozwolić sobie na odprężający zabieg kiedy i gdzie chcesz, ta uzależniająca mobilność wpłynie pozytywnie na Twoje ciało i umysł.
Intuicyjny i prosty w obsłudze
Zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie
Masażer został dostosowany do potrzeb wszystkich użytkowników. Bez względu na wiek czy poziom obeznania z elektroniką. Intuicyjna technologia ułatwia i sprawia, że wykonywany zabieg jest przyjemny pod każdym względem.
CF-311+ - BORNEO
CF-311+ - BORNEO
Nowoczesna technologia
Ergonomiczna i wytrzymała konstrukcja
Podczas produkcji zadbaliśmy o to by urządzenie było nie tylko wydajne i łatwe w obsłudze ale również wygodne i dopasowane do Twoich potrzeb. Wygodny uchwyt z gumowym wykończeniem i ergonomiczny kształt powodują, że pasuje on idealnie do każdej dłoni i jest dosłownie - poręczny!
Dbając o własne zdrowie dbasz również o bliskich
Idealny na prezent
Rozwiązanie, które niesie satysfakcję i przyjemność.
Masażer to urządzenie, które sprawi radość każdemu. Korzystać z niego mogą osoby cierpiące na powszechne w dzisiejszych czasach dolegliwości związane z bólami mięśni oraz osoby zdrowe i w pełni sił by zorganizować sobie przyjemną chwile poświęconą na relaks duszy i ciała.
CF-311+ - BORNEO
CF-311+ - BORNEO
Oszczedność na zabiegu
Jedno urządzenie - cztery wymiene głowice
Innowacyjny design to wygoda odczuwalna podczas użytkowania oraz funkcjonalność urządzenia. Do zestawu masażera dołączone są cztery głowice, które możesz dowolnie zmieniać w zależności od oczekiwań i potrzeb. Wszystko to wykonasz z łatwością, szybko i intuicyjnie.
Zrelaksowane ciało to zdrowy umysł
CF-311+ - BORNEO
Profesjonalny zabieg
Zadbaj o fundamentalne elementy swojego zdrowia.
Systematyczne masaże zauważalnie poprawią krażenie krwi w Twoim organizmie. Przełoży się to na większy poziom endorfin, lepsze samopoczycie fizyczne i psychiczne. Pozbędziesz się również dolegliwości związanych z bólami mięśni.
Wielofunkcyjny
Pozbądź się celulitu i zbędnych kilogramów.
Dzięki wymiennym końcówkom dostosujesz tryb masażu do zabiegu jaki chcesz w danej chwili wykonać. Urządzenie pomaga również zlikwidować komórki tłuszczowe, wspomaga utratę wagi i likwidację niechcianego celulitu.
CF-311+ - BORNEO
CF-311+ - BORNEO
Dla sportowców
Regeneracja i odprężenie po wysiłku.
Profesjonalne zabiegi, które możesz przeprowadzić bez wychodzenia z domu przyniosą odprężenie dla cześći ciała zmęczonych wysiłkiem fizycznym w pracy lub podczas uprawiania sportowych aktywności fizycznych.
Zrelaksowane ciało to zdrowy umysł
Głowica gładka
Głowica gładka
Masaż wibracyjny zalecany do szyi oraz likwidacji komórek tłuszczowych.
Głowica falująca
Głowica falująca
Głęboki masaż z wysoką częstotliwością wibracji do stosowania na całym ciele zalecany do wygładzenia i ujędrnienia skóry.
Głowica kulkowa
Głowica kulkowa
Profesjonalny masaż zalecany z olejkami eterycznymi do aktywacji komórek całego ciała zalecany jako zdrowy sposób na utratę wagi.
Głowica gładka
Głowica szorstka
Masaż powierzchniowy w celu usunięcia martwych skórek, idealnie dopasowany do pięt.