mCar 3

 

Doskonała jakość 

Poznaj VORDON mCar 3 - profesjonalne urządzenie nawigacyjne i centrum multimedialne.

Wygodny interfejs z 7.8-calowym, dotykowym ekranem IPS, dostęp do bezprzewodowego internetu (kompatybilne z 4G /WCDMA / SIM), wbudowana funkcja hotspotu WiFi (tethering). Procesor ARM Quad Cortex 1.3Ghz z systemem Android, 1GB RAM + 16GB ROM, posiada Bluetooth. 

 

 

Gniazdo na kartę SIM (obsługa 4G z funkcją hotspot)

Dokądkolwiek zmierzasz, zapewnij sobie łączność. Dzięki 4G zyskasz dostęp do internetu w każdych warunkach. Funkcja hotspot pozwoli na rozszerzenie działającego połączenia sieciowego.

System Android 

Skorzystaj już dziś z usprawnień, jakie niesie ze sobą system Android. Ciesz się ulepszonym interfejsem, optymalizacją działania oraz poprawionymi zabezpieczeniami systemu. Odkryj całkowicie nowe funkcje i poszerzoną ofertę aplikacji w sklepie Google Play.

 

 

 

Wyraźny ekran o przekątnej 7.8 cala

mCar 3 wyposażona jest w kolorowy, szerokokątny ekran o przekątnej 7.8”.

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w urządzeniu to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran jest wyjątkowo precyzyjny i łatwy w obsłudze. Wystarczy delikatnie musnąć matrycę, by uruchomić wybraną funkcję lub wpisać cel podróży. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

 

Nawigacja GPS  

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży.

W urządzeniu istnieje możliwość zainstalowania innych programów nawigacyjnych np. Yanosik.

Aplikacja

Pozwala na zdalne zarządzanie urządzeniem mCar 3 za pomocą telefonu. Aplikacja posiada szereg funkcji takich jak: podgląd obrazu, przeglądnie nagrań i zdjęć, powiadomienia o wykrytym ruchu, powiadomienia o zdarzeniu (wypadek), historia trasy a także pozwala w szybki sposób zlokalizować urządzenie. - wystarczy wcisnąć odpowiedni przycisk w interfejsie.

 

 

 

Kamera cofania  

mCar 3 z możliwością podłączenia kamery cofania poprzez złącze AV-IN, tylna kamera uruchomi się automatycznie po wrzuceniu biegu wstecznego. Ważną cechą jest możliwość jednoczesnego wyświetlania i nagrywania obrazu dwiema kamerami (przód, tył).

 

Transmiter FM

Wbudowany Transmiter FM pozwala na odtwarzanie dźwięku poprzez samochodowy zestaw audio. Wystarczy połączenie Bluetooth do sparowania urządzenia z Twoim smatfonem lub tabletem.

 

 

G-Sensor

Na postoju urządzenie przechodzi w stan uśpienia, pozwala to na przedłużenie żywotności baterii. Urządzenie aktywuje automatyczny zapis filmu w momencie wykrycia wstrząsu wraz z zabezpieczeniem pliku przed przypadkowym skasowaniem. Następnie wyśle powiadomienie na telefon wraz ze zdjęciem ze zdarzenia.

Mocowany panel

W zestawie znajdują się dwa uchwyty magnetyczne. Uchwyt magnetyczny jest funkcjonalny i zajmuje niewiele miejsca. Jego montaż i demontaż jest błyskawiczny i łatwy. Wystarczy przyczepić uchwyty do wybranego miejsca na desce rozdzielczej.

 

Mulitimedia

W urządzeniu są zainstalowane programy do multimediów (filmy, muzyka, zdjęcia). Dodatkowo można rozbudować pamięć urządzenia poprzez zainstalowanie dodatkowej pamięci w slocie na kartę microSD.

 

 

Wbudowane moduły Bluetooth oraz Wi-Fi

mCar 3 został wyposażony w moduł Wi-Fi, który pozwoli na stabilny dostęp do Internetu.

Moduł Bluetooth zapewnia kompatybilność z wieloma urządzeniami, które są niezbędne w codziennej pracy.

Wideo rejestrator Full HD z szerokokątnym obiektywem

Rejestrator trasy pozwoli Ci na spokojną i bezpieczną podróż. Nie zaskoczą Cię już żadne nieprzewidziane sytuacje na drodze. Niezbędna zarówno podczas długich wyjazdów wakacyjnych jak i podczas codziennych podróży do pracy, do bezpiecznego poruszania się po mieście.

Rejestrator nagrywa obraz o rozdzielczości Full HD 1080p szerokokątnym obiektywem który widzi znacznie więcej.

 

Tryb głośnomówiący

Poręczne etui

W zestawie do mCar 3 dołączamy eleganckie etui ze ściągaczem które będzie chronić Twoje urządzenie.

 

W zestawie:

Urządzenie mCar 3,

Ładowarka samochodowa,

Antena GPS,

Kamera cofania,

Etui,

Instrukcja obsługi.