Kamera Wi-Fi

Model: N2 - Czarna

 

Gadżet dla tych, którzy lubią mieć kontrolę nad swoim dobytkiem. Przedstawiamy kamerę WiFi, dzięki której bez konieczności prowadzenia uciążliwych kabli przez swoje mieszkanie przy pomocy technologii WiFi będziesz mógł podejrzeć interesujące Ciebie miejsce z poziomu aplikacji na twojego smartfona. Niesamowita, zgaszone światło to żaden problem - urządzenie ma dostępną funkcję automatycznego przejścia w tryb nocny. Jeśli tego chcesz - aplikacja zaalarmuje Cię o ruchu w nagrywanym pomieszczeniu. Kamera ujawniła złodzieja? Przywitaj się z nim, możesz mu coś powiedzieć, a sam usłyszysz jego reakcję!

Szerokie zastosowanie

Rozmawiaj i słuchaj dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi. Wystarczy połączenie z Internetem. Posiada specjalną aplikację mobilną na smartfona. Wysoka rozdzielczość 1280 x 720 sprawi, że nie umknie ci żaden detal. Zdalny podgląd do kamery z urządzeń mobilnych pozwoli  kontrolować wszystko, na czym Ci najbardziej zależy np.  dom,  biuro,  magazyn, garaż itp.

 

Bezpieczeństwo!

Alerty na telefonie powiadomią Cię o ruchu wykrytym przed kamerą. Kamerka posiada tryb nocny, dzięki temu uzyskuje dobrą widoczność nawet w ciemnościach.

Monitoring w dowolnym czasie za pomocą aplikacji.

Możesz monitorować każdy kąt swojego domu oraz jego otoczenie w dzień i w nocy - w doskonałej jakości HD. Zapewnij  bezpieczeństwo dzieciom, starszym członkom rodziny, a nawet zwierzakom domowym. Idealnie sprawdzi się podczas wakacyjnego wyjazdu czy wizyty u znajomych. 

Tryb nocny

Aplikacja

 Parametry urządzenia:

Rodzaj Wewnętrzna
Przetwornik CMOS
Standard kompresji video H.264
Zasięg podczerwieni 10m
Głośnik Tak
Rozdzielczość HD, SD, do 30 fps
Łączność Wi-Fi 802.11 b/g/n
Częstotliwość pracy 2.4 GHz
Zarządzanie i konfiguracja Aplikacja dla systemu Android / IOS
Rodzaje wejść / wyjść Czytnik kart pamięci microSD
Dodatkowe funkcje Powiadomienia na komórkę
Dwustronna komunikacja audio
Tryb nocny
Detekcja ruchu (alarm)
Dodatkowe informacje Wbudowany mikrofon
Gwarancja 24 miesiące 

W zestawie:

- Kamera WI-FI N2,

- Instrukcja w języki polskim

-Ładowarka z kablem USB,

-Instrukcja aktywowania aplikacji mobilnej,

-Części do zamontowania