B—Longa
Urządzenie wykorzystuje technologię fal radiowych i lasera, aby stymulować porost włosów.
Zastosowanie: — wypadanie włosów — łysienie plackowate — łysienie androgenowe — osłabione włosy
Marzysz o pięknych, zdrowych i lśniących włosach? Masz wrażenie, że Twoje włosy wcale nie rosną? Jesteś po leczeniu, które mocno osłabiło Twoje włosy?
Znamy wszystkie te problemy i wiemy jak możemy temu zaradzić! Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca, to urządzenie jest stworzone dla Ciebie. Laser B-Longa pobudza włosy do wzrostu. Działa ze zdwojoną siłą wraz z technologią RF, która dodatkowo stymuluje skórę głowy i aktywuje mieszki włosowe.
Solidna konstrukcja zapobiegająca zarysowaniu produktu.
Tytanowa powłoka zabezpiecza przed elektryzowaniem włosów oraz ich splątywaniem.
Jak używać
01
Laser na porost włosów B-Longa należy używać zgodnie z progmem działania czyli 15 minut, 3 razy w tygodniu, najlepiej co drugi dzień np. poniedziałek, środa, piątek. Zaleca się używanie przez kolejne 6 miesięcy.
02
Skóra głowy powinna być świeżo umyta, a włosy suche.
03
B-Longa należy używać przed nałożeniem produktów do stylizacji, ponieważ mogą utrudniać przepływ światła lasera.
04
Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania, aby uruchomić urządzenie. Następnie wciśnij funkcję RF fali radiowych oraz Lasera , aby rozpocząć zabieg. Umieść B-Longa u nasady włosów i przesuwaj od czubka głowy do karku (na zasadzie przeczesywania włosów). Powtarzaj czynność przez 15 minut. Automatyczny timer sam wyłączy urządzenie po zakończonym zabiegu.
05
Po zabiegu wyczyść głowicę bawełnianą miękką, lekko wilgotną ściereczką. Nie używaj silnych detergentów czyszczących na żadną część urządzenia.
Nie musisz już dłużej czekać, stosować żadnych suplementów, czy wyszukanych kosmetyków.
Zastosuj kurację laserem B-Longa i pozwól swoim włosom odżyć na nowo.