Masażer z funkcją podgrzewania
Medivon OD380

Zalety:

Łagodzi bóle mięśni

rozluźnia spięte mięśnie

zwalcza zmęczenie

pozwala rozciągnąć mięsień

relaksuje zmęczony mięsień


Niewielkich rozmiarów masażer, doskonale relaksuje, pomaga w stanach zmęczenia i napięcia mięśniowego. Masaż przy pomocy masażera ma korzystny wpływ na zdrowie - efektywnie masując mięśnie, poprawia krążenie krwi i przyczynia się do wzmocnienia naczyń krwionośnych.

Cellulit

Cellulit, potocznie zwany „pomarańczową skórką”, jest efektem niewłaściwego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej. Najczęściej dotyka takie strefy, jak uda, pośladki, biodra czy ramiona. Cellulit upośledza krążenie krwi i limfy w zaatakowanej tkance, co powoduje, że komórki są niedotlenione, a przez to i gorzej ukrwione. Udowodniono, że masaż jest 50%najskuteczniejszą i szybką metodą leczenia cellulitu.

Żylaki

Żylaki są przyczyną dolegliwości. Zazwyczaj choroba objawia się uczuciem "ciężkości" nóg, poszerzonymi żyłkami. Mogą występować również bóle nóg, pieczenie, kurcze stóp, kurcze łydek, a nawet obrzęki stóp. Występują częściej u kobiet niż u mężczyzn, zazwyczaj po 40 roku życia. Masaż usprawnia krążenie krwi, pomaga na uczucie ciężkości nóg.

Łatwa w obsłudze

Naszego masażera możesz używać wszędzie gdzie chcesz: w domu, w biurze, a nawet w samochodzie. Dzięki temu zapewnisz sobie dawkę uzdrawiającego masażu zawsze, gdy tego potrzebujesz lub masz na to ochotę.

Podgrzewanie

Masażer posiada funkcję podgrzewania, które dają uczucie ciepła co dodatkowo wzmaga poczucie komfortu i relaksu. Jest ono szczególnie korzystne dla napięcia mięśni - rozluźnia całe ciało i działa kojąco, wspomaga działanie masażu.

Uniwersalna

Masażer Medivon OD380 można wykorzystywać do masowania różnych części ciała takich jak: kark, plecy, nogi lub stopy.                                                                                     

W zestawie:

- Masażer Medivon model OD380

- Instrukcja obsługi