Walkie Talkie T-388
Wysoka jakość wykonania
Krótkofalówki T-388 marki VORDON odbierają sygnał nawet z odległości 5 kilometrów, posiadają wbudowany wyświetlacze LCD, regulowaną głośność opraz automatyczną redukcję szumów.
Duży zasięg
Bez problemu nawiążecie ze sobą kontakt podróżując po górach, w lesie czy też wykonując prace na placu budowy. Idealne w miejscach gdzie zawodzi zasięg telefonii komórkowej. Krótkofalówki przydają się na wakacyjnych wycieczkach, na wodzie czy podczas podróży na dwa samochody. Krótkofalówki mają możliwość podłączenia słuchawek.
Oszczędzanie baterii
Kiedy radio nie jest używane przez 4 sekundy, urządzenie automatycznie przełącza się w specjalny tryb niskiegozużywania energii. Funkcja oszczędzania beterii nie ma wpływu na jakość odbieranych przez radio komunikatów, a za to “wydłuża życie” baterii.
Wielofunkcyjność
Urządzenie posiada 5 melodii dzwonków i możliwość całkowitego wyciszenia dźwięku klawiszy urządzenia. Jest niewielkich gabarytów i dobrze trzymają się je w dłoni. Krótkofalówka jako dodatkową funkcję posiada wbudowaną latarkę.
Wbudowana latarka
Dla pracujących lub podróżujących wieczorem bądź w nocy jest to bardzo przydatna funkcja. Doskonale rozświetla drogę.
22 kanały
Krótkofalówki można używać na 22 różnych kanałach rozmów, przez co sprawdzą się idealnie na mecz paintballa oraz inne rozrywki.