VORDON RG1

 

   Wodoszczelność

  Power Bank 4400 mAh

  Pełnowymiarowy port USB              

   Dual SIM

   Wejście na kartę pamięci micro SD

    Bluetooth

   Latarka


VORDON RG1 to telefon całkowicie odporny na wodę, kurz lub błoto a solidna obudowa jest odporna na zniszczenia. Oferuje możliwość korzystania z dwóch aktywnych kart SIM. Telefon z certyfikatem IP67 (całkowita odporność na pył i zanurzenie na głębokość do 1 m przez okres do 30 minut).

 

Posiada funkcję power banku, przy pomocy której w dowolnym miejscu doładujesz różnego rodzaju urządzenia mobilne tj. tablety, smartfony, odtwarzacze mp3, mp4, GPS, mini kamery, aparaty fotograficzne, słuchawki bluetooth o różnych pojemnościach baterii zasilanych z portu USB. Ładowanie odbywa się z pełnowymiarowego portu USB

 

W telefonie znajduje się również wbudowana kamera, czytnik kart microSD, pełnowymiarowy port USB, port microUSB, gniazdo słuchawkowe oraz latarka. 

Dzięki wysokiej technologii dwóch kart SIM w naszym telefonie teraz możesz jednocześnie korzystać z dwóch ulubionych sieci jednocześnie! Rozmawiasz z rodziną na Heyah? Lecz jednocześnie czekasz na ważny telefon od kolegów na Play? Nie męcz się! Teraz nie musisz: wyłączać telefonu, wyjmować akumulator, zmieniać SIM kartę, wstawiać baterię i znowu włączać telefon... Po prostu naciśnij jeden przycisk! I za sekundę przestawi się z jednej sieci na drugą! 

 

 

W zestawie:

- Telefon RG1,

- Ładowarka,

- Instrukcja w języku polskim.