• Zasięg 5km,
  • Wyjście na słuchawki,
  • Do 8 kanałów,
  • Automatyczne wyciszanie szumów,
  • Wbudowana latarka,
  • Zasilanie 4 X baterie AAA(brak w zestawie),
  • Cały komplet (2 szt.).


 

 

Prezentowany zestaw krótkofalówek wyposażony jest w bardzo mocny nadajnik pozwalający na rozmowę aż do 5km. Idealnie sprawdzają się w miejscach gdzie zasięg telefonii komórkowej się kończy. Bez problemu możesz być w kontakcie podróżując po górach, w lesie czy też na placu budowy.

 

 

Krótkofalówka przyda się wszędzie tam, gdzie potrzebna jest częsta komunikacja na niedużą odległość. Krótkofalówki doskonale sprawdzą się na wakacyjnych wycieczkach, na przykład w górach, na wodzie czy podczas podróży na dwa samochody. Oczywiście do komunikacji można wykorzystać komórkę, jednak rozmowy przez telefon są płatne, a do tego nie zawsze znajdujemy się w zasięgu sieci komórkowej.

 

 

 

Krótkofalówki mają możliwość podłączenia słuchawek. Wyposażone są w latarkę diodową. Są niewielkich gabarytów i dobrze trzymają się w dłoni.

 

 Wbudowana latarka


Krótkofalówka jako dodatkową funkcję posiada wbudowaną latarkę, która może być użyta do przesyłania sygnałów świetlnych lub po prostu do oświetlenia.

 

Wskaźnik słabej baterii

Kiedy poziom baterii słabnie, ikonka baterii na ekranie zacznie ‘mrugać’. Aby zapewnić niezakłócony odbiór, należy wymienić baterie.

Automatyczne oszczędzanie baterii

Urządzenie posiada funkcję, która “wydłuża życie” baterii. Kiedy radio nie jest używane przez 4 sekundy, urządzenie automatycznie przełącza się w specjalny tryb niskiego zużywania baterii.
Funkcja oszczędzania beterii nie ma wpływu na jakość odbieranych przez radio dal. Kiedy sygnał jest wznowiony, urządzenie z powrotem automatycznie przełącza się na funkcję pełnego zużycia baterii.
Funkcja automatycznego wyciszania - eliminacja fal i niepotrzebnego hałasu

Urządzenie jest wyposażone w funkcję automatycznego wyciszania, która eliminuje słabe fale i niepotzebny hałas, wywołanie zazwyczaj złymi warunkami w terenie.

Uchwyt do paska.


Łatwy do zamontowania uchwyt do paska.

 

Ustawienie melodii dzwonków,

Urządzenie posiada 5 melodii dzwonków,

Ustawienia dźwięku klawiszy,

Możliwość całkowitego wyciszenia dźwięku klawiszy urządzenia.

8 kanałów bez zezwoleń do korzystania na terenie Polski i Europy to jedne z wielu zalet tego urządzenia. Dowolną ilość krótkofalówek można łączyć ze sobą ustawiając je na jednym kanale.

 

 

Bez problemu sprawdzi się podczas pracy dając darmową łączność między pracownikami.

 

 

Krótkofalówki doskonale sprawdzą się między kierowcami np. podczas podróży. Oczywiście do komunikacji można wykorzystać komórkę, jednak rozmowy przez telefon są płatne, a do tego nie zawsze znajdujemy się w zasięgu sieci komórkowej.

 

 

Dane:

Zasięg do 5km,

8 kanałów,

Podświetlanie,

Sygnał kończący nadawanie,

5 melodii dzwonków,

Dźwięk klawiszy,

Funkcja automatycznego wyciszania - eliminacja fal i niepotrzebnego hałasu,

Wskaźnik słabej baterii,

Automatyczne oszczędzanie baterii,

Wbudowana latarka,

Zasilanie 4x baterie AAA (nie ma w zestawie),

2 sztuki walkie-talkie.