Radio samochodowe HT-896B

Nasze radio pozwoli cieszyć się cyfrową jakością odtwarzanej muzyki, bez korzystania z uciążliwych rysujących się i zajmujących wiele miejsca płyt CD. Solidna obudowa, piękny design, łatwość obsługi i niewielka cena sprawia, iż jest to doskonałe radio dla każdego pasjonata audio w samochodzie.

Radio posiada wbudowany BLUETOOTH, co pozwala na prowadzenie rozmów podczas jazdy samochodem. 

Dźwięk z telefonu będzie słyszany w głośnikach, natomiast wbudowany mikrofon w radiu pozwoli na swobodne prowadzenie rozmowy. Można też bezprzewodowo odtwarzać muzykę z telefonu!


  

Pamięć FLASH

Radio wyposażone jest w wejście USB - umożliwia odtwarzanie plików z pendriva, przenośnych dysków twardych lub playerów Mp3.

Wejście SD / MMC umożliwia odtwarzanie plików zapisanych na popularnych kartach pamięci.

Wejście antenowe do podłączenia zewnętrznej anteny radiowej.


  
Wyjścia / Wejścia 


  Obecne na panelu wejście AUX pozwala na podłączenie do radia dowolnego urządzenia z wyjściem słuchawkowym (mini-jack 3,5mm). Bogactwo złączy zewnętrznych, ciekawe wzornictwo i wyjątkowa jakość wykonania sprawia, że zakochasz się w tym produkcie! Zastosowane w radiu wyjście RCA pozwala na podłączenie do urządzenia dowolnego wzmacniacza sygnału dźwiękowego. Dodatkowo radio posiada liniowe wyjście na subwoofer.

 Łatwy montaż

 

Radio posiada złącze ISO, dlatego bez problemu zamontujesz je w swoim samochodzie.