Radio samochodowe HT-165s 

Nasze radio pozwoli cieszyć się cyfrową jakością odtwarzanej muzyki, bez korzystania z uciążliwych rysujących się i zajmujących wiele miejsca płyt CD. Solidna obudowa, piękny design, łatwość obsługi i niewielka cena sprawia, iż jest to doskonałe radio dla każdego pasjonata audio w samochodzie. 

 

Pamięć FLASH i kolorowe podświetlenie 

Radio wyposażone jest w wejście USB - umożliwia odtwarzanie plików z pendriva, przenośnych dysków twardych lub playerów Mp3. Wejście SD/MMC umożliwia odtwarzanie plików zapisanych na popularnych kartach pamięci. Wejście antenowe do podłączenia zewnętrznej anteny radiowej. Dzięki zastosowaniu podświetlenia LED uzyskano bardzo dobrej jakości kontrast oraz barwę kolorów. 

 

W przypadku dłuższego przytrzymania przycisku CLK - każde następne naciśnięcie pozwala wybrać kolor podświetlenia ekranu (niebieski, czerwony, zielony).

            

 Wyjścia / Wejścia 

Wejście AUX pozwala na podłączenie do radia dowolnego urządzenia z wyjściem słuchawkowym (mini-jack 3,5mm). Bogactwo złączy zewnętrznych, ciekawe wzornictwo i wyjątkowa jakość wykonania sprawia, że zakochasz się w tym produkcie! Zastosowane w radiu wyjście RCA pozwala na podłączenie do urządzenia dowolnego wzmacniacza sygnału dźwiękowego. Dodatkowo radio posiada liniowe wyjście na subwoofer.

Łatwy montaż

Bez problemu jednym ruchem zamontujesz je w samochodzie i będziesz mógł cieszyć się mnóstwem funkcji.

    

Zestaw zawiera:

- fabrycznie nowe radio samochodowe,
- półkieszeń,
- karta gwarancyjna,
- paragon lub faktura VAT,
- instrukcja obsługi w języku polskim.