Projektor LED VORDON LP-205A

Projektor multimedialny LED: Android 4.4.4 / HDMI / USB / AV / VGA / max obsługiwana rozdzielczość: 1920x1080 pikseli, jasność: 800 lumenów, kontrast: 1000:1, rozmiar: 20" do 80". 


 

Android 4.4.4 KitKat

Gry i programy, które znasz teraz na wielkim ekranie.


  

 

 

Poczuj się jak w kinie

Projektor pozwala wyświetlać obrazy o przekątnej aż do 80 cali. Projektor został wyposażony w funkcję korekcji obrazu „Keystone”, która da Ci pewność, że obraz będzie idealnie prostokątny niezależenie od kąta wyświetlania projektora. 

 

 

Długa żywotność lampy LED

 

Projektor charakteryzuje się także żywotnością lampy na poziomie 50 000 godzin, co sprawia, że ten projektor jest nie tylko ekonomiczny, ale także i ekologiczny.

  

Ciesz się olbrzymim obrazem 

Wyświetlacz LCD 4’’ o 3-soczewkowym obiektywie pozwala uzyskać obraz w rozmiarze aż do 80’’ z kontrastem 1000:1 i jasnością 800 Lumenów.


  

Regulacja keystone

Przy nieprawidłowym ustawieniu projektora uzyskany obraz będzie posiadał widoczne zniekształcenia i swoim kształtem przypominał trapez. W takiej sytuacji dopiero użycie regulacji „efektu trapezu” pozwoli uzyskać prawidłowy prostokątny obraz.


 

 

Bezpośrednie odtwarzanie

Projektor wyposażony port USB, dzięki czemu można odtwarzać filmy i inne materiały bezpośrednio z pendriva.  Urządzenie odczytuje wszystkie popularne formaty: mpeg4, divx, xvid, avi, wma, mp3, jpeg, bmp, png, mov.


  

 

Możliwości podłączenia

Do projektora można podłączyć wiele urządzeń tj. laptopy, DVD, konsole. Wyświetlanie obrazu z PC/laptopa/konsoli odbywa się przez złącza VGA lub HDMI


  

W zestawie:

 

  • Projektor,
  • Pilot,
  • Kabel zasilający,
  • Instrukcja obsługi w języku polskim.