GPS Motocyklowy

VORDON M-435 /4,5''


 


 

Procesor 800 MHz,

RAM 256 MB,

Bluetooth,

Pamięć Flash 8 GB,

Czytnik kart pamięci microSD,

USB.

 Bezpieczeństwo użytkowania

Bluetooth zapewnia możliwość korzystania m.in. z motocyklowego zestawu słuchawkowego (zewnętrznego lub wbudowanego w kask), poprawiając Twoje bezpieczeństwo i komfort jazdy. Za jego pośrednictwem możesz nie tylko słuchać komunikatów nawigacyjnych, ale także muzyki z wbudowanego w nawigacji odtwarzacza.

 

Klasa wodoszczelności IPX7.

Niezawodność i wytrzymałość.

Odporna na warunki atmosferyczne obudowa nawigacji (IPX7) umożliwia jej pracę praktycznie w każdych warunkach drogowych.

 


Ostrzeżenia o fotoradarach

Oszczędzaj na bezpiecznej jeździe.

W urządzeniu zainstalowano fabrycznie usługę ostrzegania o fotoradarach, abyś mógł podróżować jeszcze bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie, oszczędzając pieniądze na mandatach za przekroczenie prędkości. 


Uchwyt motocyklowy i samochodowy
Używaj niezależnie od środka transportu

W zestawie dwa rodzaje uchwytów do motocykla oraz samochodu. Aktywny uchwyt motocyklowy umożliwia stabilny i szybki montaż nawigacji na kierownicy motocykla.

 

Asystent pasa ruchu

Idealne nakierowanie
Asystent pasa ruchu wyraźnie wskazuje pas ruchu, który należy zająć przy dojeździe do skrzyżowania, aby nie ominąć skrętu.

 

 

 


Dokładne mapy EU
Nigdy nie pomylisz drogi.

Bezpłatna dożywotnia aktualizacja!

Jedna z najbardziej szczegółowych map Polski i Europy. Mapy opierają się na serwisie OpenStreetMap. Dokładność można sprawdzić na stronie - www.openstreetmap.org.

 

W zestawie:

GPS VORDON M-435 4,5",
Uchwyt motocyklowy,
Uchwyt samochodowy,
Osłona przeciwsłoneczna ekranu,
Kabel mini USB-USB,
Instrukcja w języku polskim.