Nawigacja Vordon 5'' z mapami TOMTOM

 

Prezentujemy urządzenie GPS marki Vordon z zestawem map nawigacyjnych Europy firmy Tele Atlas, dostarczającej mapy cyfrowe między innymi dla Google Maps oraz TomTom. Mapy Tele Atlas od kilku lat rozwijają się pod sztandarem marki TomTom i wykorzystują do swojej rozbudowy m. in. technologię Mobile Mapping służącą do zbierania informacji o drogach nie tylko w naszym kraju, ale także w całej Europie. W efekcie pokrycie map sygnowanych logiem Tele Atlas / TomTom sięga blisko 100%.

 źródło: tomtom.com, openstreetmap.com

 

Funkcjonalne urządzenie

Nawigacja posiada funkcję informacji drogowych, abyś mógł podróżować jeszcze bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie. Oszczędzając pieniądze na mandatach za przekroczenie prędkości. Urządzenie wyposażone w dotykowy ekran o przekątnej 5". Doskonale sprawdza się jako czytnik e-booków, audio/video player a także transmiter FM. Z boku urządzenia znajduje się gniazdo miniUSB.

 

 

Proste i intuicyjne w obsłudze

Urządzenie nie może być łatwiejsze w obsłudze  - wystarczy je podłączyć i dotknąć ekranu. Z intuicyjnym interfejsem bardzo szybko wyruszysz w trasę.

 

 

Wgrana jedna z najlepszych map cyfrowych Europy

 

Wersja urządzenia jakie oferujemy posiada wgrane mapy firmy TomTom, właściciela map Tele Atlas. Jak podaje producent są to obecnie jedne z najdokładniejszych map Europy (źródło: tomtom.com)

Mimo tego nie jesteś w żaden sposób ograniczony domyślną fabryczną mapą, możesz dowolnie instalować systemy nawigacyjne takie jak: AutoMapa - Igo - MioMap

  źródło: navmapstore.com

Wejście AV

 

Nasze GPS posiadają wejście AV do którego z łatwością możesz podłączyć kamerę cofania.  Ułatwia ona manewrowanie samochodem i parkowanie - szczególnie w ciasnych miejscach - w ten sposób unikniesz kolizji.

 

 Multimedia 

Graj w swoje ulubione gry, oglądaj filmy oraz zdjęcia i czytaj książki. Multimedialna rozrywka będzie zawsze z Tobą w długich podróżach z rodziną.

Wszystko w jednym urządzeniu!  

 

 


Odtwarzaj swoją muzykę w głośnikach samochodu za pomocą wbudowanego transmitera FM w GPS Vordon. Łatwe podłączenie pozwoli Ci szybko cieszyć się Twoimi ulubionymi utworami.

 


 

 

W zestawie:

Nawigacja GPS 5",
Zasilacz samochodowy,
Uchwyt samochodowy na szybę,
Rysik,
Zainstalowane mapy Tele Atlas - TomTom,
Kabel USB do transmisji z komputerem,
Kompletna instrukcja w języku polskim.

 

Standardowy model GPS Vordon 5' z darmową nawigacją Open Street Map pozostaje dostępny na innych naszych stronach. Zapraszamy do zakupu.