Przetwornica samochodowa 24V
PS-350V24 JUPITERPrzetwornica napięcia

Przetwornica samochodowa (inwerter, falownik) DC/AC jest urządzeniem elektronicznym, którego zadaniem jest zmiana napięcia 24V z instalacji samochodowej prądu stałego na napięcie prądu zmiennego 230V.Spędzaj czas tak jak lubisz!

Urządzenie pozwala na naładowanie baterii w laptopie, aby móc korzystać z niej dłużej i cieszyć się znakomitą rozrywką.Idealna do samochodu ciężarowego

Przetwornica nadaje się do zasilania telewizora, konsoli, czajnika elektrycznego.


Wakacyjny wypad na plażę zawsze ze schłodzonymi napojami.

Idealna dla osób, które nawet na biwaku cenią sobie chłodzące napoje. Przetwornica doskonale sprawdzają się w miejscach gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do sieci energetycznej pozwalając na podłączenie chłodziarki.


Solidna obudowa, duża moc, niewielki rozmiar

Przetwornica jest lekka, obudowa aluminiowa. Charakteryzuje się stabilną pracą i wysoką wydajnością konwersji o mocy 350W.

Dwa porty USB

Przetwornica oprócz gniazda sieciowego posiada również dwa porty USB (1A). Doskonała do zasilania tabletu, smartfonu, aparatu cyfrowego itd.

Wysoka ochrona

Urządzenie posiada szereg funkcji zabezpieczających takich jak: zabezpieczenie przed zwarciem, ochrona przed przeciążeniem, ochrona przed przegrzaniem.

Szerokie zastosowanie

Przetwornice są używane na szeroka skalę w samochodach ciężarowych, kamperach i wielu innych.

Dwa gniazda 230V

Wyposażona w dwa gniazda AC do zasilania urządzeń o maksymalnym poborze mocy do 350W i wymagających napięcia 230 V 50 Hz.

Proste podłączenie

Wystarczy podłączyć do gniazda zapalniczki. Idealnie nadaje się do samochodu ciężarowego, osobowego i innych pojazdów wyposażonych w instalację 24V.