Solidna konstrukcja

Staranne wykonanie.

Masażer ME-7722 jest całkowicie bezpieczny i łatwy w użyciu. Nawet dla osób starszych. Posiada 6 wymienialnych głowic o różnych funkcjach do zastosowania na różne części ciała. Masażer jest dobrze wyprofilowany. Dodatkowo wyposażony w podgrzewanie, które przyspiesza spalanie tłuszczu.

 

 

 

 

 

   

Tryb pracy

Masaż wibracyjny.

Wprowadza całe ciało w miarowe drgania, które pobudzają krążenie krwi, poprawiając tym samym ukrwienie całego organizmu. Pobudza i stymuluje mięśnie, niweluje cellulit, oraz ma pozytywny wpływ na metabolizm, obniża napięcie mięśniowe, zwalcza bezsenność, stres, rozluźnia i poprawia samopoczucie.

 

Płynna regulacja

Precyzyjne sterowanie pracą urządzenia jednym ruchem.

Dostosuj moc i częstotliwośc urządzenia idealnie do swoich potrzeb oraz preferencji dzieki prostemu i intuicyjnemu sterowaniu. Z łatwością i wygodą obsłużysz go za pomocą jednej ręki.

 

 

 

Sposób na utratę wagi

Pomaga utrzymać szczupłą sylwetkę.

To przenośne i silne urządzenie urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby skutecznie pobudzać krążenie krwi i wspierać spalanie tkanki tłuszczowej. To zdrowy sposób na utratę wagi i poprawę odporności organizmu.

 

 

Darmowa terapia

Popraw swoje krażenie krwi i ciesz się pełnią zdrowia

Codzienne i systematyczne masaże urządzeniem Medivon są w stanie poprawić cyrkulację krwi w naszym organiźmie. Jest to idealne zastosowanie dla osób starszych czy cierpiących na problemu z układem krążenia.

 

   

Precyzyjny

Sam wybierasz jakie partie ciała chcesz masować

W porównaniu do innych masażerów - ten jest precyzyjnie dopasowany do oczekiwań odbiorców. Szeroka gama końcówek masujących pozwoli Ci przeprowadzić profesjonalny masaż dowolnej cześci ciała.

Tryb pracy

Funkcja rozgrzewająca.

Dodatkowym atutem masażera ME-7722 MEDIVON jest funkcja podgrzewania, która wzmaga poczucie komfortu i relaksu. Jest ono szczególnie korzystne dla napięcia mięśni - rozluźnia całe ciało i działa kojąco, wspomaga działanie masażu.