Radio samochodowe
HT-869V2 COLUMBIAŁączność Bluetooth

Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu, zamontowano moduł Bluetooth, który umożliwia prowadzenie rozmów bez konieczności odrywania rąk od kierownicy. Można też bezprzewodowo odtwarzać muzykę z telefonu.

MirrorLink

MirrorLink za pomocą kabla USB pozwala na kopiowanie ekranu smartfonu z systemem Android lub iOS. Dzięki temu możemy zobaczyć to samo co w telefonie na radioodtwarzaczu np. program nawigacyjny GPS, odtwarzacz muzyki, książke telefoniczną oraz klawiaturę.Obsługa wielu formatów

Oglądaj filmy z rodziną gdziekolwiek jesteś. Twoje małe kino od dziś wszędzie z Tobą! Urządzenie odtwarza filmy w formacie AVI, wystarczy że wgrasz na kartę pamięci interesujące Cię materiały.

Złącze ISO

Bez problemu zamontujesz je w swoim samochodzie.

GPS

Ciesz się beztroską jazdą, dzięki nawigacji GPS. Idealne rozwiązanie dla każdego kto podróżuje. Wbudowana nawigacja posiada jedną z najbardziej szczegółowych map Europy z darmową dożywotnią aktualizacją.Przedni panel

Radioodtwarzacz wyposażony w gniazdo miniUSB oraz microSD na przednim panelu. Urządzenie posiada możliwość odtwarzanie muzyki i video. Obsługuje formaty: RMVB / FLV / AVI / MP3 / MP5 / MP4 / WMA.
Wysoka jakość dźwięku

Urządzenie charakteryzuje się czystym brzmieniem a wbudowany wzmacniacz o mocy 4×60W zapewnia dźwięk o niezwykle wysokiej głośności.

Tylny panel

Gniazdo FM / gniazdo GPS / złącze wielofunkcyjne / gniazdo mikrofonu / złącze ISO.
Obraz z kamery cofania

Opcjonalna kamera cofania, przekaże Ci obraz wprost na ekran radia. Dzięki niej możesz bezpiecznie parkować na zatłoczonym parkingu czy też uniknąć zarysowania samochodu.


W zestawie:

- Radio samochodowe HT-869V2 COLUMBIA

- Karta microSD z zainstalowaną nawigacją (mapa Europy)

- Antena GPS

- Kabel miniUSB-USB

- Kość ze złączami

- Elementy montażowe

- Mikrofon zewnętrzny

- Pilot zdalnego sterowania

- Instrukcja obsługi PL