CF-311+ - BORNEO
Rejestrator jazdy Vordon
Zarejestruj wszystkie zdarzenia drogowe i miej wszystko pod ręką
DVR-400
Hawk
Precyzyjne nagrania
Krystalicznie czyste nagrania
Dzięki najwyższej klasy podzespołom i soczewkom obiektywu - nagrania naszą kamerą pozwolą odczytać każdy nawet najmniejszy szczegół z zapisków drogowych. Trzy dostępne rozdzielczości 1080p/720p/VGA pozwolą dopasować jakość obrazu do swoich indywidualnych preferencji.
CF-311+ - BORNEO
Rejestruj wszystko co potrzebujesz
CF-311+ - BORNEO
Elastyczne mocowanie
Idealnie dopasuj kąt widzenia
W zestawie DVR-140 znajduje się uchwyt mocujący o dużym zakresie ruchu. Bez problemu dopasujesz kąt widzenia kamery do każdego samochodu.
Motion Detect
Koniec z ciągłym ładowaniem urządzenia
Pojemna bateria o pojemności 400mAh wystarczy abyś mógł nagrać wszystko to czego potrzebujesz i wiele więcej! Urządzenie posiada innowacyjny system wykrywania ruchu - samoczynnie wyłącza się w momencie bezczynności i oszczędza baterię.
CF-311+ - BORNEO
CF-311+ - BORNEO
System G-Sensor
Kamera czuwa, żebyś ty nie musiał
Inteligentny system wykrywania wstrząsów automatycznie włączy nagrywanie gdy auto zostanie naruszone blokując jednocześnie nagranie i zabezpieczając materiał wideo przed usunięciem. Sprawdza się to zarówno w przypadku szkód parkingowych w zatłoczonych miejscach jak i w pozostałych incydentach drogowych.
Odkryj pełną funkcjonalność w trasie
Kamera cofania
Zobacz więcej i jedź pewniej
W zestawie znajduje się kamera cofania która po podłączeniu do naszeej kamery wyświetla obraz za samochodem podczas manewrowania w trudnych warunkach czy ciasnych uliczkach. Koniec z porysowanymi zderzakami i stłuczkami na parkingach.
CF-311+ - BORNEO
CF-311+ - BORNEO
Doskonała jakość
Idealnie dopasowane kompontenty
Rejestrator posiada wysokiej klasy 6-warstwową soczewkę obiektywu dzięki czemu twoje nagrania będą zawsze czytelne i ostre.
Dopasowanie kolorów
Funkcja WDR
Dzięki zastosowaniu opcji WDR (wide dynamic range) już zawsze będziesz w stanie odczytać tablice rejestracyjne oraz inne ważne elementy na swoich nagraniach. Koniec z prześwietlonymi obrazami podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Rejestrator sam dopasuje kontrast i jasność.
CF-311+ - BORNEO
CF-311+ - BORNEO
Szeroka przestrzeń
Duży zakres nagrywania
Kamera DVR-140 nagrywa z szybkością 30 klatek na sekundę jednocześnie rejestrując obraz w obszarze 150° co pozwala zachować wiarygodny materiał wideo dobrej jakości.
Nowoczesne rozwiązania
Głowica gładka
Nagrywanie w pętli
Tak jak większość popularnych modeli kamer samochodowych - ta również posiada funkcję nagrywania w pętli ograniczając zajmowane miejsce na karcie pamięci.
Głowica falująca
Karta microSD
DVR-400 posiada typowe wejście na kartę microSD ( brak w zestawie ). Możesz przechowywać na niej swoje nagrania jak również zdjęcia uchwycone naszym rejestratorem.
Głowica kulkowa
Pełny zestaw
Opakowanie zawiera wszystkie wymagane akcesoria uzupełniające które podniosą prestiż produktu, w tym również zewnętrzna kamera cofania.
Głowica gładka
Easy & Go
Lusterko jest bardzo proste i intuicyjne w obsłudzie - nawet dla laików. Wystarczy chwila.