CF-311+ - BORNEO
Lusterko z rejestratorem jazdy Vordon
Zarejestruj wszystkie zdarzenia drogowe i miej wszystko pod ręką
DVR-190
Blackbird
Precyzyjne nagrania
Krystalicznie czyste nagrania
Dzięki najwyższej klasy podzespołom i soczewkom obiektywu - nagrania naszym lusterkiem pozwolą odczytać każdy nawet najmniejszy szczegół z zapisków drogowych. Trzy dostępne rozdzielczości 1080p/720p/VGA pozwolą dopasować jakość obrazu do swoich indywidualnych preferencji.
CF-311+ - BORNEO
Rejestruj wszystko co potrzebujesz
CF-311+ - BORNEO
Elastyczne mocowanie
Idealnie dopasuj kąt widzenia
DVR-190 montuje się za pomocą elastycznych gumek dzięki czemu nie musimy ingerować w fabrycznie zamontowane lusterko samochodowe oraz korzystać ze specjalistycznych narzędzi. Szerokokątny obiektyw kamery o zakresie widzenia 170° jest ruchomy więc idealnie dopasujesz kąt widzenia w każdym rodzaju samochodu.
Motion Detect
Koniec z ciągłym ładowaniem urządzenia
Pojemna bateria o pojemności 400mAh wystarczy abyś mógł nagrać wszystko to czego potrzebujesz i wiele więcej! Urządzenie posiada innowacyjny system wykrywania ruchu - samoczynnie wyłącza się w momencie bezczynności i oszczędza baterię.
CF-311+ - BORNEO
CF-311+ - BORNEO
System G-Sensor
Lusterko czuwa, żebyś Ty nie musiał
Inteligentny system wykrywania wstrząsów automatycznie włączy nagrywanie gdy auto zostanie naruszone blokując jednocześnie nagranie i zabezpieczając materiał wideo przed usunięciem. Sprawadza się to zarówno w przypadku szkód parkingowych w zatłoczonych miejscach jak i w pozostałych incydentach drogowych.
Odkryj pełną funkcjonalność w trasie
Kamera cofania
Zobacz więcej i jedź pewniej
W zestawie znajduje się kamera cofania która po podłączeniu do naszego lusterka wyświetla obraz za samochodem podczas manewrowania w trudnych warunkach czy ciasnych uliczkach. Koniec z porysowanymi zderzakami i stłuczkami na parkingach.
CF-311+ - BORNEO
CF-311+ - BORNEO
Nowoczesny design
Dopracowany w każdym szczególe
Lusterko posiada idealnie dopasowany, czytelny, 4,3-calowy ekran na którym dostrzeżesz szczegóły nagrania. Lusterko wykonane jest z wysokiej jakości szkła które jest odporne na wszystkie podstawowe zarysowania.
Nowoczesne rozwiązania
Głowica gładka
Nagrywanie w pętli
Tak jak większość popularnych modeli kamer samochodowych - ta również posiada funkcję nagrywania w pętli ograniczając zajmowane miejsce na karcie pamięci.
Głowica falująca
Karta microSD
DVR-190 posiada typowe wejście na kartę microSD ( brak w zestawie ). Możesz przechowywać na niej swoje nagrania jak również zdjęcia uchwycone naszym rejestratorem.
Głowica kulkowa
Pełny zestaw
Opakowanie zawiera wszystkie wymagane akcesoria uzupełniające które podniosą prestiż produktu, w tym również zewnętrzna kamera cofania.
Głowica gładka
Easy & Go
Lusterko jest bardzo proste i intuicyjne w obsłudzie - nawet dla laików. Wystarczy chwila.