CF-311+ - BORNEO
Samochodowy rejestrator jazdy
Zarejestruj wszystkie zdarzenia drogowe i miej wszystko pod ręką
DVR-140
Crow
Wysoka jakość nagrań
Aby dostrzec wszystkie szczegóły
Dzięki najwyższej klasy podzespołom i soczewkom obiektywu - nagrania naszą kamerą pozwolą odczytać każdy nawet najmniejszy szczegół z zapisków drogowych. Trzy dostępne rozdzielczości 1080p/720p/VGA pozwolą dopasować jakość obrazu do swoich indywidualnych preferencji.
CF-311+ - BORNEO
Rejestruj wszystko co potrzebujesz
CF-311+ - BORNEO
Elastyczne mocowanie
Idealnie dopasuj kąt widzenia
W zestawie DVR-140 znajduje się uchwyt mocujący o dużym zakresie ruchu. Bez problemu dopasujesz kąt widzenia kamery do każdego samochodu.
Doskonała jakość
Idealnie dopasowane kompontenty
Rejestrator posiada wysokiej klasy 6-warstwową soczewkę obiektywu dzięki czemu twoje nagrania będą zawsze czytelne i ostre.
CF-311+ - BORNEO
CF-311+ - BORNEO
Kompaktowy
Czytelny ekran
3-calowy ekran rejestratora DVR jest bardzo jasny i czytelny co pozwala na bezproblemowe przeglądanie zapisanych materiałów czy aktualnego podglądu nagrania. Zajmuje mało miejsca i nie zasłania pola widzenia kierowcy.
Odkryj pełną funkcjonalność w trasie
Dopasowanie kolorów
Funkcja WDR
Dzięki zastosowaniu opcji WDR (wide dynamic range) już zawsze będziesz w stanie odczytać tablice rejestracyjne oraz inne ważne elementy na swoich nagraniach. Koniec z prześwietlonymi obrazami podczas niekorzystnych warunków atmosferycznych. Rejestrator sam dopasuje kontrast i jasność.
CF-311+ - BORNEO
CF-311+ - BORNEO
Szeroka przestrzeń
Duży zakres nagrywania
Kamera DVR-140 nagrywa z szybkością 30 klatek na sekundę jednocześnie rejestrując obraz w obszarze 150° co pozwala zachować wiarygodny materiał wideo dobrej jakości.
Nowoczesne rozwiązania
Głowica gładka
Nagrywanie w pętli
Tak jak większość popularnych modeli kamer samochodowych - ta również posiada funkcję nagrywania w pętli ograniczając zajmowane miejsce na karcie pamięci.
Głowica falująca
Karta microSD
DVR-140 posiada typowe wejście na kartę microSD ( brak w zestawie ). Możesz przechowywać na niej swoje nagrania jak również zdjęcia uchwycone naszym rejestratorem.
Głowica kulkowa
Pełny zestaw
Opakowanie zawiera wszystkie wymagane akcesoria uzupełniające które podniosą prestiż produktu.
Głowica gładka
Easy & Go
Kamera jest bardzo prosta i intuicyjna w obsłudzie - nawet dla laików. Wystarczy chwila.