Beautifly device
Peeling kwitacyjny
Głębokie oczyszczenie dla Twojej skóry. Spraw, by twoja cera była czysta i gładka, szybko wchłaniała składniki odżywcze, a poziom nawilżenia był satysfakcjonujący.
BF—3S
Piękna i promienna cera bez zanieczyszczeń?
Dzięki peelingowi kawitacyjnemu marki Beautifly to już nie tylko marzenie! Idealny dla posiadaczek delikatnej, wrażliwej czy naczynkowej cery, które nie mogą pozwolić sobie na bardziej inwazyjne metody peelingujące..
Beautifly device Beautifly device
Beautifly device
Oczyszczanie ultradźwiękowe
Urządzenie do pielęgnacji skóry, wykorzystuje technologię ultradźwięków oraz jonoforezy, dzięki którym możliwe jest złuszczenie naskórka, doprowadzenie substancji odżywczych do komórek skóry, co powoduje jej uelastycznienie i poprawę jędrności.
Urządzenie złuszcza martwy naskórek i oczyszcza skórę pozostawiając ją jaśniejszą, elastyczną i zdrową. Wibracje o wysokiej częstotliwości 24 kHz zmiękczają i otwierają zablokowane pory. Peeling działa poprzez wykorzystanie zjawiska kawitacji czyli zmiany stanu cząsteczek cieczy, które eksplodują pod wpływem masażu ultradźwiękowego, wybijając brud, uwalniając skórę od zanieczyszczeń i rogowej warstwy naskórka.
Tryb oczyszczania
10 minutowy timer
zobacz jak używać
Krok 1
Przed rozpoczęciem zabiegu, oczyść i zwilż skórę twarzy.
Krok 2
Włącz urządzenie przytrzymując przycisk włączenia przez około 2 sek. i uruchom tryb Cleansing klikając raz, przy wybranej funkcji zaświeci się dioda.
Krok 3
Delikatnie przesuwaj szpatułką od dołu do góry, wzdłuż konturów twarzy.
Krok 4
Urządzenie wyłączy się automatycznie po 5 minutach.
Krok 5
Przemyj twarz wodą.
Ultracienki design
Ma zaledwie 1,7cm grubości.

Ultradźwiękowa pielęgnacja
Zabieg jonoforezy pozwala przenikać składnikom aktywnym na głębokość 3-7 mm w głąb skóry. Dzięki temu w nieinwazyjny sposób nawilżysz i odżywisz skórę od środka.
Tryb nawilżenia
10 minutowy timer
zobacz jak używać
Krok 1
Po oczyszczaniu skóry twarzy, nałóż na nią produkt pielęgnacyjny (krem, serum, ampułka, żel).
Krok 2
Włącz urządzenie przytrzymując przycisk włączenia przez około 2 sek. i uruchom tryb Moisturizing klikając dwa razy, przy wybranej funkcji zaświeci się dioda.
Krok 3
Delikatnie przesuwaj szpatułką od dołu do góry, wzdłuż konturów twarzy. Dzięki temu dogłębnie wprowadzisz kosmetyk.
Krok 4
Urządzenie wyłączy się automatycznie po 5 minutach.
Ujędrnij i wygładź skórę dzięki EMS!
Stosowanie przerywanych mikroprądów EMS do stymulowania mięśni twarzy, pobudzenia regeneracjię kolagenu. Połączenie przerywanych ultradźwięków pomaga zagęścić skórę oraz zniwelować drobne linie.

Tryb liftingu
10 minutowy timer
zobacz jak używać
Krok 1
Po pielęgnacji skóry twarzy, włącz urządzenie przytrzymując przycisk włączenia przez około 2 sek. i uruchom tryb Lifting klikając trzy razy, przy wybranej funkcji zaświeci się dioda.
Krok 2
Aby poprawić elastyczność skóry przesuwaj szpatułką, wykonując ruchy od dołu do góry, wzdłuż konturów twarzy.
Krok 3
Urządzenie wyłączy się automatycznie po 5 minutach.
Krok 4
Po zakończeniu pracy urządzenia należy przetrzeć je bawełnianą wilgotną ściereczką.