CF-311+ - BORNEO
Profesjonalne radio samochodowe Vordon
Doskonała jakość dźwięku z wykorzystaniem najnowszej technologii.
AC-5201
Kent
Szybkie połączenie
Łączność Bluetooth
Radio posiada wbudowany moduł Bluetooth dzięki któremu ma możliwość prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym oraz strumieniowanie muzyki bezpośrednio z telefonu komórkowego lub urządzenia.
CF-311+ - BORNEO
CF-311+ - BORNEO
Multicolor
Barwna iluminacja
Przyciski posiadają wielokolorowe podświetlenie, przez co możesz dowolnie według własnego gustu czy nastroju zmieniać dynamicznie barwę światła. Wyraź siebie kolorami i zachwyć pasażerów.
Mocny bass i doskonałe brzmienie
Mirrorlink
Ekran telefou na Twoim radiu
MirrorLink za pomocą kabla USB lub Bluetooth pozwala na kopiowanie ekranu smartfonu z systemem Android lub iOS na ekran radia samochodowego. Dzięki temu możemy na radioodtwarzaczu zobaczyć to samo co w telefonie np. program nawigacyjny GPS, odtwarzacz muzyki, książkę telefoniczną czy ostatnie połaczenia.
CF-311+ - BORNEO
CF-311+ - BORNEO
Funkcjonalność
Nowoczesny interfejs
Radio posiada weście na kartę microSD, AUX oraz USB, dlatego od teraz możesz zabrać ze sobą swoją ulubioną muzykę czy filmy gdziekolwiek jesteś. Bez problemu odtworzysz wszystkie popularne formaty takie jak AVI, MP4, JPG, MP3 i wiele innych...
Idealne dopasowanie
Uniwersalny rozmiar klasyczna obudowa
Ramka radia jest w standardowym rozmiarze 1-DIN dlatego bez problemu zamocujesz je bez dodatkowych przeróbek deski rozdzielczej.Wszystko za pomocą klasycznego złącza ISO. Radio posiada nowoczesny design dzięki czemu dopasuje się do wnętrza każdego auta.
CF-311+ - BORNEO
CF-311+ - BORNEO
Czytelny ekran
Łatwa obsługa
Korzystanie z radia jest bardzo proste i intuicyjne - nawet dla osób starszych. Duży i czytelny ekran pozwala bez problemu odczytać wiadomości czy śledzić trasę w nawigacji, również w słoneczne dni z utrudnioną widocznością.
System Windows CE
Multimedialne narzędzie w trasę
System Windows w wersji 6.0 na pokładzie naszego radia pozwala odtwarzać wszystkie najpopularniejsze rozszerzenia multimedialne. Zapewnij swojej rodzinie rozrywkę na długie godziny. Odtwarzaj muzykę, nawiguj do celu i graj w mini gry.
CF-311+ - BORNEO
CF-311+ - BORNEO
AV-IN
Wejście na kamerę cofania
W porównaniu do innych podobnych radioodbiorników samochodowych, to jest wyposażone w gniazdo AV dzięki któremu może służyć jako ekran kamery cofania dla podłączonej kamery samochodowej (brak w zestawie). Od teraz nie musisz już martwić się o trudne manewry w ciasnych uliczkach czy wąskich alejach parkingowych.
Akcesoria
Pełny zestaw dodatków
W opakowaniu znajduje się również dodatkowo pilot sterowania radiem umożliwiający wygodne sterowanie kluczowymi funkcjami nawet z tylnej kanapy samochodowej. Dodatkowo zewnętrzny mikrofon z długim kablem, który po podłączeniu w samochodzie idealnie sprawdza się jako system głośnomówiący.
CF-311+ - BORNEO
CF-311+ - BORNEO
Wydajna moc
Najlepsza jakość dźwięku
Podzespoły najlepszej jakości użyte przy produkcji AC-5201A są bardzo wydajne osiągając przy tym wyjątkową trwałość. Wzmacniacz o mocy 4×60W pozwoli na czysty i mocny bass dzięki oddzielnemu wejściu na subwoofer.
Kompaktowość
Wysuwany ekran radia
Odtwarzacz posiada mechanicznie wysuwany ekran dotykowy. W przypadku nie korzystania można dowolnie schować radio spowrotem wracająć do typowego rozmiaru 1-DIN.
CF-311+ - BORNEO